Damian Cooper
Member
These are the playoff Matches of Season 14.
Division 1:
World Friend Star vs. SecretX
Requiem vs. Jeorje
Division 2:
OUH vs. HDolino
Banana Legion vs. Midnight Wasps
Division 3:
Jeorje jr vs. Melodya
Jean-Pierre Papin vs. The Real Panas
Division 4:
Wii Elite Clan Gold vs. Difference
Higher Octave vs. Air
Division 5:
Hornets vs. Noir Diamond
Princess Monarchy vs. Kira Team 2
Division 6:
Shells from Hell vs. Team APE
Arcadia Terra vs. Calaclysms
Division 7:
FreeDom vs. Rainbow Fun Rubis
Fatal Aces vs. Battle Brigade
Division 8:
TR Esports vs. Noir Pearl
Ronsrons Reflex vs. Equivoke
Division 9:
Forgotten Legends Supernova vs. Pirate hunters
Project HIVE Sapientia vs. American Gunslingers
Division 10
Boo Bombs Detonated vs. S A V A G E
OurobΓ³ros vs. Inka Warriors
Division 11:
Kartvengers Team vs. Another Xtreme Element
Knights Of Wheels vs. Noite Sinistra
Division 12:
Starbits vs. Itollani
Team NmX vs. Arcanum Polaris
Division 13:
AfterDark Equinox vs. Vice House
Turbo Shells vs. UNIBROS
Division 14:
TReSports 2 vs. Zodiac Warriors
eXodus 2 vs. Dragon Blue
Division 15:
Vae Soli vs. Dragon Bill
Obvious Brilliance vs. Majoras
Division 16:
Lethal Vengeance vs. Ronsrons Goinfrex
Prodigious Runners vs. Power Kart Clan
Division 17:
Making Liajua vs Wings of Eldia
Plot vs. Fury Of Dragons
Division 18:
Vice Party vs. x-atlantic
Team Junk vs Chaos Racer
Division 19:
Forgotten Legends Resurgence vs. Choco Kart
Dreaming Rebels vs. Galaxy of Luma
Division 20:
Shock Dodgers vs. Team Luxemburg
Revival vs. Pendragon
Division 1:
World Friend Star vs. SecretX
Requiem vs. Jeorje
Division 2:
OUH vs. HDolino
Banana Legion vs. Midnight Wasps
Division 3:
Jeorje jr vs. Melodya
Jean-Pierre Papin vs. The Real Panas
Division 4:
Wii Elite Clan Gold vs. Difference
Higher Octave vs. Air
Division 5:
Hornets vs. Noir Diamond
Princess Monarchy vs. Kira Team 2
Division 6:
Shells from Hell vs. Team APE
Arcadia Terra vs. Calaclysms
Division 7:
FreeDom vs. Rainbow Fun Rubis
Fatal Aces vs. Battle Brigade
Division 8:
TR Esports vs. Noir Pearl
Ronsrons Reflex vs. Equivoke
Division 9:
Forgotten Legends Supernova vs. Pirate hunters
Project HIVE Sapientia vs. American Gunslingers
Division 10
Boo Bombs Detonated vs. S A V A G E
OurobΓ³ros vs. Inka Warriors
Division 11:
Kartvengers Team vs. Another Xtreme Element
Knights Of Wheels vs. Noite Sinistra
Division 12:
Starbits vs. Itollani
Team NmX vs. Arcanum Polaris
Division 13:
AfterDark Equinox vs. Vice House
Turbo Shells vs. UNIBROS
Division 14:
TReSports 2 vs. Zodiac Warriors
eXodus 2 vs. Dragon Blue
Division 15:
Vae Soli vs. Dragon Bill
Obvious Brilliance vs. Majoras
Division 16:
Lethal Vengeance vs. Ronsrons Goinfrex
Prodigious Runners vs. Power Kart Clan
Division 17:
Making Liajua vs Wings of Eldia
Plot vs. Fury Of Dragons
Division 18:
Vice Party vs. x-atlantic
Team Junk vs Chaos Racer
Division 19:
Forgotten Legends Resurgence vs. Choco Kart
Dreaming Rebels vs. Galaxy of Luma
Division 20:
Shock Dodgers vs. Team Luxemburg
Revival vs. Pendragon
Last edited: