CWL Staff present the final seedings for season 8! Division threads, including standings and match schedules, will be posted later today/tomorrow. If you are a team leader/representative and you are not in the MKTC server, please join it here. Good luck to all teams this season!
Division 1: Heart
Division Administrator(s): iThank
Conference A:
Dynamite Sapphire
anony
ProNeXus Aurora
Dynamite Emerald
Conference B:
Square Table's Knights
Ouka
Dynamite Ruby
Chile
Division 2: Fire Flower
Division Administrator(s): Manu
Conference A:
Team Racing Warlord
Speed Masters Supreme
Brazilian Racers Zone
Elite Racers Planet
Conference B:
Murder Wind Hurricane
M3FR Pyranha
Team Racing Berserkers
Dynamite Platinum
Division 3: Super Bell
Division Administrator(s): Dianuka
Conference A:
Svinfylking Warriors
Terra Force Racers Alpha
MKD Global
Siniestros
Conference B:
Family Friendly Golden
Thunder Racing Team Mario
Rompe Combos Luxury
ProNeXus Pixel
Division 4: Yoshi Egg
Division Administrator(s): Mork
Conference A:
Family Friendly Innerbloom
Stars Demons
ProNeXus ĒøS
Diamonds Rebels United
Conference B:
Diamonds Rebels Strike
Gilded Racers
Murder Wind Storm
Speed Masters Imperium
Division 5: Boomerang
Division Administrator(s): Ginja
Conference A:
Racerholics
Thunder Ghosts Leviatan
Terra Force Racers Rippers
Kart LegendS
Conference B:
Murder Wind Thunder
Berserker Warriors
M3FR Thwomp
Gilded Racers Memelords
Division 6: Dash Ring
Division Administrator(s): Evita & Tea
Conference A:
SPKTROS
Galaxy Racing Power
Xtreme Bots
Thunder Racing Team Peach
Conference B:
Red Bill
Elite Racers Planet Plus
Terra Force Racers Slayer
Funny Runners
Division 7: Lucky Seven
Division Administrator(s): Pitta & Franky
Family Friendly Fantasy
Thunder Racing Team Arashi
Testigos de Yoshi's
Making Llajua
Nuevo Clan Lobeznoz
Reborn Legion Ruthless
Division 8: Hammer
Division Administrator(s): Mish
Kart legends fuerza x
Furia Nocturna
Galaxy Racing Power Cygnus
Republic Racers
Zero Gravity
Silent
Last edited: