This thread is for everyone who wants to share their playoff predictions.
Here are all the teams that managed to qualify :
These are my predictions :
Feel free to share your predictions!
Here are all the teams that managed to qualify :
Division 1
BRE vs xı
Arcadia Sky vs High Definition
Division 2
MainClan vs Nferno Blaze
Rozando la Katastrofe vs World Friend
Division 3
Génesis vs Midnight Wasps
Kira Team 2 vs Jean-Pierre Papin
Division 4
Stargazer vs Nferno Volt
Ataraxia vs Arcanum Aeterna
Division 5
AfterDark vs Xephyr
American Gunslingers vs Hornets
Division 6
Battle Brigade vs Mushroom Team
Apocalipsis vs Forgotten Legends Supernova
Division 7
Speed Stars vs Ronrons Goinfrex
UnitedBros vs Heroes of Tier F
Division 8
Equivoke vs PanoRangers
Kira Team 3 vs Zver Imperial
Division 9
Origin Osiris vs Kartnita Cruda
X-Force Dark vs Ragnarok
Division 10
Solar vs Chaos Racer
Silent vs Les Cracks du Turfu
Division 11
Demon's Souls Team vs Parceros Team
Chan-Clan vs ColorSquad
Division 12
Elixir vs Purrfect Paladins
Wii Elite Clan Silver vs Dark Phantom Knights
Division 13
Plot vs Harmonia
Inka Warriors Hurin vs Flaming Phoenix
Division 14
La Hoop vs X-Force Light
Zver Primordial vs Dragon Blue
Division 15
Last Resort vs Les Cracks du Turfu 2
Afterparty vs TEAM BIELA
Division 16
Eternity vs Thunder Karts
Reigning Racers vs Alpha Klan
Division 17
Post-Meta vs Rapides et Furieux
Race in the Sky vs Dragon Bill Z
Division 18
Lo brennt den Baam vs Elixir International
Elixir Laboratory vs Néo Génésis
Division 19
PACKs Team Racing vs Elena Belena Buddies
Thunder Karts 2 vs Good4You
BRE vs xı
Arcadia Sky vs High Definition
Division 2
MainClan vs Nferno Blaze
Rozando la Katastrofe vs World Friend
Division 3
Génesis vs Midnight Wasps
Kira Team 2 vs Jean-Pierre Papin
Division 4
Stargazer vs Nferno Volt
Ataraxia vs Arcanum Aeterna
Division 5
AfterDark vs Xephyr
American Gunslingers vs Hornets
Division 6
Battle Brigade vs Mushroom Team
Apocalipsis vs Forgotten Legends Supernova
Division 7
Speed Stars vs Ronrons Goinfrex
UnitedBros vs Heroes of Tier F
Division 8
Equivoke vs PanoRangers
Kira Team 3 vs Zver Imperial
Division 9
Origin Osiris vs Kartnita Cruda
X-Force Dark vs Ragnarok
Division 10
Solar vs Chaos Racer
Silent vs Les Cracks du Turfu
Division 11
Demon's Souls Team vs Parceros Team
Chan-Clan vs ColorSquad
Division 12
Elixir vs Purrfect Paladins
Wii Elite Clan Silver vs Dark Phantom Knights
Division 13
Plot vs Harmonia
Inka Warriors Hurin vs Flaming Phoenix
Division 14
La Hoop vs X-Force Light
Zver Primordial vs Dragon Blue
Division 15
Last Resort vs Les Cracks du Turfu 2
Afterparty vs TEAM BIELA
Division 16
Eternity vs Thunder Karts
Reigning Racers vs Alpha Klan
Division 17
Post-Meta vs Rapides et Furieux
Race in the Sky vs Dragon Bill Z
Division 18
Lo brennt den Baam vs Elixir International
Elixir Laboratory vs Néo Génésis
Division 19
PACKs Team Racing vs Elena Belena Buddies
Thunder Karts 2 vs Good4You
These are my predictions :
Division 1
BRE 2-0 xı
Arcadia Sky 0-2 High Definition
BRE 2-1 High Definition
Division 2
MainClan 2-0 Nferno Blaze
Rozando la Katastrofe 2-1 World Friend
MainClan 2-1 Rozando la Katastrofe
Division 4
Stargazer 2-1 Nferno Volt
Ataraxia 1-2 Arcanum Aeterna
Stargazer 0-2 Arcanum Aeterna
BRE 2-0 xı
Arcadia Sky 0-2 High Definition
BRE 2-1 High Definition
Division 2
MainClan 2-0 Nferno Blaze
Rozando la Katastrofe 2-1 World Friend
MainClan 2-1 Rozando la Katastrofe
Division 4
Stargazer 2-1 Nferno Volt
Ataraxia 1-2 Arcanum Aeterna
Stargazer 0-2 Arcanum Aeterna
Feel free to share your predictions!